Hakkımızda

BİGGO TEKSTİL  Tekstil bir aile şirketidir.
1975 yılında kurulmuş tekstil dünyasına NAKIŞ üretimi yaparak başlamıştır. Malatya ilinde Yeşilyurt ilçesinde 11.000 m2 alana dayanan işletmemizde 6,500 m2 kapalı alan içinde  2013 yılında, KARDEŞLER NAKIŞ olarak ismini alıp başarılı bir şekilde BİGGO TEKSTİL kurup faaliyetlerine konfeksiyon olarak üretim ve dokuma alanında kesim, dikim, ütü paket, nakış, pul payet, desen tasarım lazer kesim bölümleri ile 175 kişilik kadromuzla hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörümüzde her geçen gün daha da yoğunlaşan rekabet koşullarıyla beraber mevcut pazarını daha etkin ve etkili şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çok çabuk tepki verebilen çevik bir organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile sonuç odaklı bakış açısıyla kendisini yarınlara emin adımlarla taşıyabilecek şekilde hazırlamıştır.

Sahip olduğu tedarik zincirinde tüm partnerlerinin ortak etik ve iş değerleri, tüm operasyonların merkezinde bulunan firmamız için yönetimimizin ana esasını teşkil etmektedir.

Kurumsallaşmayı hayat boyu sürecek bir felsefe olarak ilke edinmiş firmamızda bu dönüşüm yeniden şekillenmeye ve üzerine her geçen gün pozitif değerler katabilmeye uygun olabilecek bir model olarak düzenlenmiştir.

Sahip olduğumuz geçmişin tecrübeleri ile bugünün değerlerinin örtüşmesi ve müşterilerimizi, tüketicilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden sektöründe lider ve yeniliği yönlendiren bir tekstil firması olmak tek amacımızdır.